• Instagram

HİZMETLER

IBM SPSS Eğitimi
Örnek Sayısı Hesabı
Tanımlayıcı İstatistikler
Testler Ve Uygulamalar
Biyoistatistik Analizleri
Güç Analizi
Anket Hazırlama ve Veri Girişi
Ölçek Geliştirme

ÜCRETLENDİRME VE ÇALIŞMA SÜRELERİ HAKKINDA

IBM SPSS eğitiminin içeriği ve şartları hakkında bilgi edinmek için

Skype üzerinden veya yüz yüze IBM SPSS eğitimine başvuruda bulunmak için

Analiz çalışmalarında istenilen çalışmanın bütçesi ve teslim edilme süresi, her çalışmaya göre değişkenlik göstermektedir. Ücretlendirmeler ve çalışma süreleri, istenilen çalışmanın gerektirdiği emek ve zamana bağlıdır.
 
Çalışma bütçesi şu 3 kalem üzerinden hesaplanır. 

 

    ·  Çalışma boyunca veri setini analize uygun hale getirmek için her türlü veri düzenlemesi ve Excel/SPSS vs. veri girişi. (Gerekiyorsa)

    ·  Çeşitli İstatistik Analizleri: Sadece program çıktısı formatında analiz sonuçlarını içerir.

    ·  Raporlama: Analizler sonuçlarına ait literatüre uygun yorum ve tabloları, yöntem ve bulgular kısmını içerir.
 

Maddelerin birini ya da tamamını istemek, tamamen çalışma sahibinin insiyatifindedir. İstekler incelenir, gerekirse (çoğu zaman gerekir) bir pilot çalışma yapılarak kısa sürede çalışma sahibine nihai bütçe ve tahmini çalışma süresi hakkında bilgilendirme maili gönderilir. Bu noktalarda mutabık kalınırsa, çalışma tamamlanır.

Bu sebeplerden ötürü site üzerinden başvuru yapıp çalışmanız hakkında bilgi almak istediğinizde, elinizde bulunan veri setini, istenilen çalışmaların açık ve ayrıntılı bir listesini ve varsa anket formu vb. gibi çalışmaya ait yardımcı dosyaları ulaştırmanız önemle rica olunur. İsteklerinizi eksiksiz ve ayrıntılı bir şekilde iletmeniz, çalışma boyunca yaşanabilecek yanlış anlaşılmaların, vakit ve emek kayıplarının önüne geçmek adına çok kıymetlidir. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. 

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın.
Çalışmalarınız için bize telefon ya da e-posta üzerinden ulaşabilir, sosyal medya platformları üzerinden takip edip görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz..
Tel: 0543 661 87 76

E-Posta: novastatiletisim@gmail.com 

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Instagram
tr-flag.png

 | 

Flag-eng.png
© Novastats Statistics 2020