• Instagram

YORUMLAR

Mine Koruyucu
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı - Doçent Doktor

10 Eylül 2018

Mail üzerinden çalışılmasına rağmen gayet anlayışlı,, düzgün şekilde ilerleyen, profesyonelleşip gelişen bir çalışma sisteminiz mevcut. Şu ana kadar bir sorun yaşamadık inşallah yaşamayacağız da. Başarılarınızın devamını dileriz.. 

Mehtap Çakır
Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Bölümü - Yüksek Lisans Öğrencisi

16 Ekim 2018

Mert bey'den araştırmamın SPSS kısmı için destek aldım ve gerçekten çok çok memnun kaldım, anlamadığım yerleri saatlerce telefonda anlatıp beni de bir o kadar bilgilendirdi, çok kısa sürede çalışmayı teslim etti. Birçok istatistikçiye göre daha uygun bir bütçe verdiği için öğrencilerin cebine de uygun. (Hakkı olmadığı bir parayı kesinlikle almıyor gereksiz fiyat arttırma da yapmıyor.) Bir kez daha emeğiniz ve yardımınız için teşekkür ediyorum.

Genco Gençay
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü - Araştırma Görevlisi

4 Ocak 2019

Tezim ile ilgili istatistik danışmanlık hizmeti aldım. Talep ettiğim işler zamanında ve düzenli bir şekilde yapıldı. Tekrar istatistik danışmanlık hizmeti ihtiyacım olduğunda kurumunuz ile iletişime geçeceğim ve bu konuda çalışacak birini arayan arkadaşlarıma da önereceğim.

Sinem Birant
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı - Doktora Öğrencisi

10 Şubat 2019

Yaptığım çalışma verilerinin istatistiksel analiz kısmında Mert Bey ile çalıştım. Kendisi, ilgili ve titiz çalışmasıyla kısa sürede verilerimin analizini gerçekleştirdi. Analiz öncesi çalışmamın ne olduğu, neyi hedeflediğimizi ve istediğimiz analizleri tek tek inceledi. Bu süreçte geri dönüşler yapıp, anlaşılmayan ya da eksik kalan birşeyin olmaması için planlı, ciddi ve iletişimi yüksek bir tavır sergiledi. Çalışmamızı söz verdiği sürede, diyalog halinde tamamladık. Daha önce de kendisiyle çalışan biri olarak çalışma şeklindeki titizlilik, ilgi ve disiplin için kendisine teşekkürlerimi buradan da sunuyorum.

Yelda Kasımoğlu
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı - Araştırma Görevlisi  ve Uzman Diş Hekimi

25 Şubat 2019

Hızlı yanıtları ve titiz çalışmalarından ötürü birlikte çalışmaktan çok memnunum.

İdil Mutluay
Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı - Yüksek Lisans Öğrencisi

28 Mart 2019

Sosyal bilimler alanında hazırladığım yüksek lisans tezimin alan araştırması aşamasında çok yardımcı oldular. Anket ve hipotezler için oldukça profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyorlar. Analistleri ilgili ve sabırlılar. Analiz için de aynı şekilde devam edeceğimizi umuyorum.

Bahar Özkan
Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü - Yüksek Lisans Öğrencisi / Ortaokul Öğretmeni

13 Nisan 2019

Yüksek lisans tezimin istatistiksel analizleri için Mert beyden yardım aldım. Kendisi her aşamada detaylı bilgilendirme yaparak, görüş alışverişlerini de ihmal etmeden adım adım ilerledi. İletişimi ve profesyonelligi ile kısa sürede çalışmayı tamamladık. Ayrıca çalışmanın tesliminden sonra da anlaşılmayan veya eksik kalan noktalarda elinden geldiğince yardımcı oldu. Sonraki çalışmalarda nelere dikkat etmem gerektiğine dair de birçok bilgi edindim. Oldukça memnuniyet verici bir şekilde çalışmayı sonuçlandırdik. Ayrıca sanal alemdeki belirsizlik ve güven ile ilgili birçok problemim olması sebebiyle oluşan tereddüt ve çekincelerimi sabırla ve kibarca giderdiği için kendisine teşekkürü borç bilirim.

Deniz Yenidünya
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı - 5. Sınıf Öğrencisi

14 Nisan 2019

Bitirme tezimde kullandığım anketlerin istatistiği için Mert Bey çok ilgilendi. En sonunda teslim aldığım rapor çok düzenli, özenli ve net hazırlanmıştı.

Nevzat Huruzoğlu
Comodo Türkiye

18 Nisan 2019

Nova İstatistik'e ve Mert Bey'e internet üzerinde yaptığım kısa bir araştırma sırasında rastladım. Telefonla ulaşıp yaptığım çalışma için istatistiksel analiz kısmında htiyacım olan danışmanlık hizmetinden bahsettim ve kendisini tanımadığım halde ya da kendisiyle çalışmış birisini tanımıyor olmama rağmen ilk andan itibaren hiç güven sorunu yaşamadım. Kendisine telefonla uğraşıp bir süre fikir alışverişinde bulunursanız ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Yardımları ve kibarlığı için çok teşekkür ediyorum.

Şule Gegekoğlu
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü - Yüksek Lisans Öğrencisi

22 Nisan 2019

Araştırmamın istatistiksel analiz kısmında Mert Bey' den destek aldım. Kendisine internet üzerinden ulaştığım icin başlangıçta tereddütlerim oldu ancak detaylı bir şekilde bilgilendirip, birçok istatistikçiden daha uygun fiyatla çok kısa sürede analiz çalışmasını teslim etti. Çalışmalarınızı güvenle kendisine emanet edebilirsiniz.

Surac Bayramov
Anadolu Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalı Yönetim ve Organizasyon - Yüksek Lisans Öğrencisi

29 Mayıs 2019

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ayrıca istediğiniz zaman arayıp anlamadığınız ne varsa sorabiliyorsunuz. Teşekkür ederim NOVA.

Gülüzar Sevinç
İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi - Yüksek Lisans Öğrencisi

29 Mayıs 2019

Öncelikle böyle bir hizmetin düşünülmüş olması çok güzel. Novastats'da tez çalışmalarının istatistiksel yöntem ve metodoloji kısmına çok hakim bir ekip var ve projelerin her ayrıntısına büyük önem veriyor. Bu ekibi tebrik ediyorum. İstatistiki bilgilerde destek alacak herkese tavsiye ediyorum.

26 Haziran 2019

Doktora teziminin analizleri kısmında Mert Bey'den destek aldım. İlgisi, bilgisi ve profesyonel yaklaşımıyla en çok ihtiyaç duydugum anda imdadıma yetişti. Söz verdiği tarihte söz verdiği şekilde tüm çalışmaları teslim etti.

Münevver Yahşi
Kocaeli Üniversitesi 
İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalı - Yüksek Lisans Öğrencisi

21 Ağustos 2019

Süreç boyunca açık iletişimde kalabildiğimiz için çok mutluyum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım bu nedenle.

Cansu Akay
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı - Diş Hekimi Pedodontist

18 Eylül 2019

Çalışmamla ilgilenilmesi ve sonuca hızlı ulaşılması güzeldi. Aldığım hizmetten memnun kaldım.

Cengiz Gürkaynak
İstanbul Üniversitesi - Yüksek Lisans Öğrencisi

18 Eylül 2019

Mert bey çalışmamın analiz kısmında bana yardımcı oldu. Planlama, çalışma disiplini ve işine saygısı üst düzeyde bir insan. Başlarken tereddütlerim de vardı çünkü farklı alanlarda çalışmalar yapmıştı fakat çalışma süreci boyunca gerek iletişimi gerekse hızlı geri dönüşü olsun bu konuda kafamda soru işareti bırakmadı. Aldığım hizmet ve çalışmadan o kadar memnun kaldım ki analizi bana da öğretmesini rica ettim sağolsun kırmadı ve kabul etti. Gelen revizeleri de sabırla ve itinayla düzeltti. Kısacası güler yüzlü, çalışkan ve titiz biri. Ben aldığım hizmetten epey memnun kaldım. Tekrar teşekkürler.

Mert Çakır
Beykent Üniversitesi - İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Öğrencisi

25 Kasım 2019

 Öncelikle çalışmamın başından sonuna kadar bana çok yardımcı olan Mert Veznikli'ye  teşekkür etmek istiyorum. Talep ettiğim her şeyin daha fazlasını yaptı. Bana Hızlı ve güzel bir çalışma sundu. Hatta hocalarım çok beğendi. Çalışma sürecinde hiçbir sorun yaşamadım. Herkese tavsiye ederim.

Ayşe Çırakoğlu
İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri

16 Aralık 2019

Araştırmamın istatistik değerlendirmeleri için Mert Bey'den destek aldım. Gerek tüm sorularıma anında aldığım güvenilir cevapları, gerekse hızlı ve titizlikle hazırlanmış sonuç raporlarından çok memnun kaldım. Çok teşekkürler...

Bahar Özkan
Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü - Doktora Öğrencisi / Ortaokul Öğretmeni

19 Şubat 2020

Yürüttüğüm Tübitak projesinin analiz bölümü için Mert Bey'den destek aldım. Kendisi, anket soruları ve çalışma grubunun nitelikleri ile ilgili detaylı ve yapıcı eleştirilerde bulunarak rehberlik yaptı. Çalışmanın süresi çok kısıtlı olmasına rağmen, öngördüğümden de hızlı ve eksiksiz bir şekilde çalışmayı tamamlayıp teslim etti. Ayrıca daha sonrasında aklıma takılan soruları cevaplandırma hususunda çok yardımcı oldu. Nihayetinde yürüttüğüm proje, Tübitak tarafından kabul edildi. Birlikte ikinci kez son derece memnuniyet verici bir çalışma gerçekleştirdiğimiz için kendisine teşekkür ederim.

Başak Esmer
Başkent Üniversitesi - Yüksek Lisans Öğrencisi

9 Temmuz 2020

Novastats ve Mert beye teşekkürler. Kısa zamanda kusursuz bir analiz ve rapor hazırladılar. Ayrıca tüm sorularımı kısa sürede ve ayrıntılı olarak cevaplandırdılar. Gerektiği yerlerde birlikte ilerleyerek sorunsuz bir tez analizi oluşturduk.

25 Temmuz 2020

Eşimle beraber yurtdışından online SPSS biyoistatistik kursu aldık.. Tıp doktoru olarak yaptığımız bilimsel araştırmaların istatistiksel inceleme aşamasında bize çok katkısı olacak bir kurs oldu. Hem detaylı teorik bilgi alabildik, hem de uygulamalı eğitimle öğrendiklerimizi pekiştirdik. Tavsiye ederiz.

26 Ağustos  2020

Öncelikle olumlu iletişiminiz için teşekkür ederim. İstediğim yardımı kısa sürede ve kalitede aldım. Teşekkürler.

5 Eylül  2020

En küçük detay bile dikkatle değerlendirildi. Her zaman sorularıma da karşılık buldum. Analizler her zaman zamanında ve doğru olarak elime ulaştı. Mert Bey’e yardımları için teşekkür ederim.

3 Kasım  2020

Mert Veznikli ile son derece verimli bir işbirliği gerçekleştirdiğimiz için çok memnunuz. Çalışmamıza yaptığı değerli katkılar ve yerinde önerileriyle desteğini esirgemedi. Nazik yaklaşımı ve güven uynadıran bilgisiyle, konusuna hakim olduğunu kısa sürede anlıyorsunuz. Kendisine teşekkürlerimle. 

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın.
Çalışmalarınız için bize telefon ya da e-posta üzerinden ulaşabilir, sosyal medya platformları üzerinden takip edip görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz..
Tel: 0543 661 87 76

E-Posta: novastatiletisim@gmail.com 

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Instagram
tr-flag.png

 | 

Flag-eng.png
© Novastats Statistics 2020